Junior Vrouwen

JUNIOR VROUWEN

informatie/information


EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen -  2.Ncup 3 daagse

Lees het live verslag / read the live report

Start: Heerenstraat 's-Heerenhoek


Deelnemerslijst - provisional participation list

Techniche gids klik hier

Technical guide click here

Veiligheidsplan - Safety plan click here


Informatie / information 2024 

1e etappe Vrijdag 19 april 2024 Junior-Vrouwen 16.45 uur

Uitslag/results

  • Algemeen klassement 1e etappe tijdrit / general classification 1st stage time trial
  • Jongerenklassement 1e Etappe/ youth classification 1st stage
  • Puntenklassement 1e etappe / Point classification 1st stage
  • Ploegenklassering 1e Etappe / Team classificaton 1st stage
  • Foto's / Photos


2e etappe zaterdag 20 april 2024 Junior Vrouwen 10.30 uur. 

Uitslag/results

  • Algemeen klassement 2e etappe / General classification 2nd stage
  • Jongerenklassement 2e etappe / Youth classification 2nd stage
  • Puntenklassement 2e etappe / Point classification 2nd stage
  • Sprintklassement 2e etappe / Sprint classification 2nd stage
  • Ploegenklassement / Team classification 2nd stage
  • Foto's / Photos


    3e etappe zondag 21 april 2024 Junior Vrouwen 10.30 uur.

    • Doorkomsttijden / Crossing times - klik hier / click here.

    • Doorkomsttijden LE-Schema / Crossing times LE - klik hier / click here.

    • Routeboek met bevoorradingszone / Roadbook with litter feed zone - klik hier / click here.

    • Kaart van parcours 3e etappe / Map of 3e stage - klik hier/click here
    • 3e etappe / 3e stage - GPX-file

    • Sprint SCHELDEOORD - klik hier / click here
    • Laatste 3 km detail / Last 3 km detail - klik hier / click here.
    • Afleiding volgauto's 3e etappe / Diversion route follow-cars 3e stage - klik hier / click here.
    • Lees het live verslag / read the live report 2024 - klik hier/click here
    • Uitslag/results
    • UCI 2.N.cup 23-04-2024 Stage Classification
    • Uitslag 3e etappe/result 3th stage (rit in lijn over 76,8 km)
    • Algemeen klassement 3e etappe / General classification 3th stage
    • Jongerenklassement 3e Etappe / Youth classification 3th stage
    • Puntenklassement 3e etappe / Point classification 3th stage
    • Sprintklassement 3e etappe / Sprint classification 3th stage
    • Ploegenklassering van de 3e Etappe / Team ciassification 3th stage
    • Foto's / Photos


    Uitslag/results 2024

    1e etappe 19 april 2024

    Jerseys:

    General individual classification, Red Jersey EPZ


     

    General youth classification, White Jersey Dethon


     

    General points classification, Green Jersey Martens Renewables - Nature Group

    Leader: 

    Wearing the jersey, number 

     

    General intermediate classification, Purple Jersey Scheldeoord - De Landing

    Leader: 

    Wearing,

     

    General team classification:

    Team: 

     




    2e etappe 20 april 2024

    Jerseys:

    General individual classification, Red Jersey

    Leader: 

     

    General points classification, Green Jersey

    Martens Renewables - Nature Group


     

    General youth classification, White Jersey

    Cat Ferguson


    General intermediate classification, Purple Jersey


     

    General team classification:


     

     

    3e etappe 21 april 2024


    Jerseys:

    General individual classification, Red Jersey


     

    General points classification, Green Jersey


     

    General youth classification, White Jersey


     

    General intermediate classification, Purple Jersey


     

    General team classification:  

     




    Winnaars 21-04-2023 etappe 1:


    1. Molly Sharp, Isabel 4 GBR 19:38.52 KM 43.376
    2. Venturelli, Federica 81 VAL 19:52.55 KM 42.866
    3. Ferguson, Cat 5 GBR 19:59.80 KM 42.607


    • Rode EPZ leiderstrui: Izzy Sharp
    • Groene Martens Renewables - Nature Group puntentrui:  Federica Venturelli
    • Witte Dethon jongeren trui: Cat Ferguson
    • Blauwe Landing / Scheldeoord trui: Zoe van Velzen

    Winnaars 22-04-2023 etappe 2:


    Silje Bader zegeviert in de massasprint en wint de tweede etappe voor junior vrouwen in de EPZ Omloop van Borsele


    1. Silje Bader, TalentNed, NL
    2. Anna Vanderaerden, België
    3. Virgnia Iaccarino, ITA



    • Rode EPZ leiderstrui: Lizzy Sharp - GBR
    • Witte Dethon jongerentrui:Cat Ferguson - GBR
    • Groene Martens Renewables - Nature Group punten trui: Cat Ferguson - GBR
    • Blauwe Landing/Scheldeoord sprint trui: Federica Venturelli - ITA

    Winnaars Junior Vrouwen 2023 EPZ Omloop van Borsele


    EINDKLASSEMENT / GENERAL CLASSIFICATION


    1. naam, land, team

    2. naam, land, team

    3. naam, land, team


    LEIDERS NATIONS CUP:

    team

    WINNAARS

    JUNIOR VROUWEN


    • 2023 Isabel Molly Sharp
    • 2022 Zoë Backstedt
    • 2020/21 Cancelled due to Covid
    • 2019 Elynor Backstedt
    • 2018 Britt Knaven
    • 2017 Amber van der Hulst
    • 2016 Jessica Roberts
    • 2015 Pernille Mathiesen
    • 2014 Grace Garner
    • 2013 Nicky Zijlaard
    • 2012 Elinor Barker
    • 2011 Hannah Barnes
    • 2010 Laura Trott
    • 2009 Maria Granth Petersen
    • 2008 Katazyna Sosna
    • 2007 Elise van Hage
    • 2006 Anne Eversdijk
    • 2005 Suzan Simons
    • 2004 Yvonne Leezer
    • 2003 Moniek Rotmensen
    • 2002 Suzanne de Goede