38e EPZ Omloop v Borsele Elite Vrouwen
Uitslag Rit in lijn over 133,5 km
's Heerenhoek-'s Heerenhoek op 22 April 2023
Int.Nat. Wegwedstrijd UCI 1.1 Elite vrouwen
Klas Deelnemer Ploeg Tijd Verschil
1 6 Zanetti, Linda UAE Development Team 3:13:42
2 49 Cordon Ragot, Audrey National Team France 3:13:47 0:05
3 30 Tveit, Nora Team COOP-Hitec Products z.t.
4 151 Ahtosalo, Anniina UNO-X PRO CYCLING TEAM z.t.
5 46 Majerus, Christine National Team Luxemburg z.t.
6 159 Druyts, Kelly DUOLAR-CHEVALMEIRE z.t.
7 21 Rüegg, Noemi TEAM JUMBO-VISMA z.t.
8 54 Menage, Lise National Team France z.t.
9 5 Bertizzolo, Sofia UAE Development Team z.t.
10 20 Veenhoven, Nienke TEAM JUMBO-VISMA z.t.
11 19 Riedmann, Linda TEAM JUMBO-VISMA z.t.
12 2 Ebras, Elisabeth UAE Development Team z.t.
13 126 van Rooijen, Eline AG Insurance NXTG Team z.t.
14 148 Broughton, Charlotte Awol O'Shea z.t.
15 7 Vainionpaa, Laura Carbonbike Giordana by G z.t.
16 66 Dommanschet, Sharon DD GROUP - ISOREX - NOAQ z.t.
17 32 Nooijen, Lieke Parkhotel Valkenburg Cyc z.t.
18 50 Squiban, Maeva National Team France z.t.
19 16 Hendrickx, Julie Lotto Dstny Ladies z.t.
20 23 Reijnhout, Rosita TEAM JUMBO-VISMA 3:13:50 0:08
21 122 Jooris, Febe AG Insurance NXTG Team z.t.
22 90 Redder, Maartje W.V Schijndel z.t.
23 3 Perry, Lauren UAE Development Team z.t.
24 154 Lutro, Amalie UNO-X PRO CYCLING TEAM z.t.
25 86 Knijnenburg, Anne W.V Schijndel z.t.
26 121 Arens, Maureen AG Insurance NXTG Team z.t.
27 45 Schreiber, Marie National Team Luxemburg z.t.
28 123 Kopecky, Julia AG Insurance NXTG Team 3:13:55 0:13
29 97 Serné, Elisa JEGG - DJR Academy 3:14:04 0:22
30 99 Jansen, Noa JEGG - DJR Academy z.t.
31 9 De Wispelaere, Fien Carbonbike Giordana by G z.t.
32 115 Lundmark, Clara GT KRUSH REBELLEASE z.t.
33 157 Bakker, Minke DUOLAR-CHEVALMEIRE z.t.
34 107 Bouwers, Lisa NWVG-Uplus z.t.
35 64 Maes, Sara DD GROUP - ISOREX - NOAQ z.t.
36 105 Oosterwoud, Wendy NWVG-Uplus z.t.
37 135 Vos, Marlies Team Drenthe z.t.
38 114 Spies, Anouk TalentCycling z.t.
39 164 Hofman, Melissa Proximus-Alphamotorhomes z.t.
40 120 de Grave, Britt GT KRUSH REBELLEASE z.t.
41 165 Gort, Femke Proximus-Alphamotorhomes z.t.
42 69 Prins, Melanie Lowik - Merida Cycling T z.t.
43 98 Eickhof, Juliet JEGG - DJR Academy z.t.
44 162 Wittevrongel, Lani DUOLAR-CHEVALMEIRE z.t.
45 130 van Hout, Renée TEAM Noord Holland z.t.
46 73 van der Voort, Jennifer Restore cycling team z.t.
47 58 Svanholmer, Tusnelda Team RYTGER powered by C z.t.
48 152 Koerner, Rebecca UNO-X PRO CYCLING TEAM z.t.
49 137 van Elst, Jip Team Drenthe z.t.
50 132 Koper, Rosan TEAM Noord Holland z.t.
51 167 Commissaris, Caren Proximus-Alphamotorhomes z.t.
52 127 Immerzeel, Lisanne TEAM Noord Holland z.t.
53 131 van Berkel, Anne TEAM Noord Holland z.t.
54 101 den Breeijen, Violinde JEGG - DJR Academy z.t.
55 139 Van Wersch, Anna Van der Velden Adviseurs z.t.
56 129 Veldhuis, Marike TEAM Noord Holland z.t.
57 140 Groen, Marjet Van der Velden Adviseurs z.t.
58 25 Boogaard, Emma Team COOP-Hitec Products z.t.
59 160 Gins, Tara DUOLAR-CHEVALMEIRE z.t.
60 113 van Weereld, Lieke TalentCycling z.t.
61 67 Huiskes, Renske Lowik - Merida Cycling T z.t.
62 108 Schultinga, Iris NWVG-Uplus z.t.
63 96 Threels, Yilla Grouwels - Watersley R+D z.t.
64 100 Dekker, Noor JEGG - DJR Academy z.t.
65 82 Langbroek, Sarah Jan van Arckel z.t.
66 133 Hulzinga - Ketellapper,J Team Drenthe z.t.
67 71 Smorenburg, Cornelie Lowik - Merida Cycling T 3:14:11 0:29
68 74 van den Nouweland, Bente Restore cycling team 3:14:14 0:32
69 63 Lanssens, Lien DD GROUP - ISOREX - NOAQ 3:14:17 0:35
70 29 Jounier, Lucie Team COOP-Hitec Products 3:14:18 0:36
71 75 de Visser, Tess Restore cycling team 3:14:20 0:38
72 80 van Leest, Anouk Jan van Arckel 3:14:27 0:45
73 62 Stockman, Julie DD GROUP - ISOREX - NOAQ z.t.
74 95 Krum, Ida Mechlenborg Grouwels - Watersley R+D z.t.
75 57 Bengtsson, Felicia Team RYTGER powered by C z.t.
76 28 Danford, Georgia Team COOP-Hitec Products z.t.
77 147 Morgans-Slader,Francesca Awol O'Shea z.t.
78 83 de Jong, Estelle Jan van Arckel z.t.
79 70 Fuselier, Miriam Lowik - Merida Cycling T z.t.
80 103 van Middendorp, Arenda NWVG-Uplus z.t.
81 94 Siltumena, Kitija Grouwels - Watersley R+D z.t.
82 26 Swinkels, Sylvie Team COOP-Hitec Products 3:14:45 1:03
83 4 Zwaan, Sophia UAE Development Team 3:14:47 1:05
84 111 Waldhoff, Lea TalentCycling z.t.
85 89 van den Eijnden, Jony W.V Schijndel z.t.
86 12 Greenwood, Chloe Carbonbike Giordana by G z.t.
87 88 Hartog, Larissa W.V Schijndel 3:15:21 1:39
88 145 Finney, Jessica Awol O'Shea z.t.
89 52 le Net, Marie National Team France 3:15:42 2:00
90 13 Aintila, Wilma Lotto Dstny Ladies z.t.
91 141 Tieleman, Vera Van der Velden Adviseurs z.t.
92 143 Rosman, Babette Van der Velden Adviseurs z.t.
93 10 Scavone, Dina Carbonbike Giordana by G z.t.
94 65 Theys, Hanna DD GROUP - ISOREX - NOAQ z.t.
95 11 Lenaers, Jade Carbonbike Giordana by G z.t.
96 36 Poland, Meis Parkhotel Valkenburg Cyc 3:15:50 2:08
97 136 Beuling, Femke Team Drenthe z.t.
98 116 Mos, Anniek GT KRUSH REBELLEASE z.t.
99 24 Oudeman, Maud TEAM JUMBO-VISMA z.t.
100 134 de Jong, Liena Team Drenthe z.t.
101 142 Pordon, Emmy Van der Velden Adviseurs z.t.
102 27 Iversen, Ane Team COOP-Hitec Products 3:16:09 2:27
103 93 Jordán, Dorka Grouwels - Watersley R+D 3:16:13 2:31
104 119 Dijkstra, Anneke GT KRUSH REBELLEASE 3:16:32 2:50
105 31 Vanhove, Marith Parkhotel Valkenburg Cyc 3:16:35 2:53
106 158 Braam, Danique DUOLAR-CHEVALMEIRE z.t.
107 44 Wenzel, Liv National Team Luxemburg 3:16:47 3:05
108 166 Peeters, Jinse Proximus-Alphamotorhomes z.t.
109 55 Auerbach-Lind, Laura Team RYTGER powered by C 3:16:55 3:13
110 34 Souren, Scarlett Parkhotel Valkenburg Cyc 3:17:16 3:34
111 33 van Rooijen, Sofie Parkhotel Valkenburg Cyc z.t.
112 163 Lopez Llull, Margarita Proximus-Alphamotorhomes z.t.
113 84 van Dam, Yonna Jan van Arckel 3:17:37 3:55
114 1 Carbonari, Anastasia UAE Development Team z.t.
115 124 Linthoudt, Jade AG Insurance NXTG Team 3:17:40 3:58
116 125 van der Molen, Yuli AG Insurance NXTG Team z.t.
117 17 van de Paar, Ines Lotto Dstny Ladies 3:17:43 4:01
118 15 Jensen, Mette Egtoft Lotto Dstny Ladies z.t.
119 85 Boskamp, Lente W.V Schijndel z.t.
120 87 van Belle, Lisa W.V Schijndel 3:18:00 4:18
121 146 Pomares, Cindy Awol O'Shea 3:19:00 5:18
De gemiddelde snelheid van de winnaar is 41.353 km/u