37e EPZ Omloop van Borsele JR Vrouwen

                  Uitslag 3e Etappe (Rit in lijn over 76,8 km)

                  's Heerenhoek-'s Heerenhoek op 24 April 2022

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   1 Backstedt, Zoe            National Team England     *  1:54:40
  2  89 Veenhoven, Nienke         NXTG U19 DT               *  1:55:31     0:51
  3  97 van der Wolf, Babette     WV Schijndel              *   z.t.
  4  90 Vinke, Nienke             NXTG U19 DT                   z.t.
  5  46 Mul, Malwina              National Team Poland          z.t.
  6   5 Shaw, Eilidh              National Team England         z.t.
  7  63 Sørensen,Astrid Marie Bj  National Team Denmark         z.t.
  8  93 Vanderaerden, Anna        Doltcini-Van Eyck Sport       z.t.
  9   2 Lister, Grace             National Team England         z.t.
 10 118 van der Veen, Carmen      Watersley R&D Road Team       z.t.
 11  41 Czapla, Justyna           National Team Germany         z.t.
 12  25 Tregouet, Maurene         National Team France          z.t.
 13 125 Antikainen, Heidi         Restore Cycling Team          z.t.
 14 108 Dlasková, Vanda           SWABO Dames CYCLINGTEAM       z.t.
 15  77 Morales Perez, Almudena   CAF TurnkeyEngineering        z.t.
 16  18 Ruiz Perez, Lucia         National Team Spain           z.t.
 17 104 de Grave, Britt           Talent Cycling                z.t.
 18  87 Knaven, Mirre             NXTG U19 DT                   z.t.
 19  81 Brouwer, Emma             Wielerzone Nederland          z.t.
 20  98 Souren, Nikki             WV Schijndel                  z.t.
 21   7 Johansson, Alma           National Team Sweden          z.t.
 22  15 van Sinaey, Xaydee        National Team Belgium         z.t.
 23  45 Märkl, Jule               National Team Germany         z.t.
 24  86 Jooris, Febe              NXTG U19 DT                   z.t.
 25  62 Krum, Ida Mechlenborg     National Team Denmark         z.t.
 26  14 Moors, Fleur              National Team Belgium         z.t.
 27  43 Arendt, Franzi            National Team Germany         z.t.
 28   3 Roberts, Awen             National Team England         z.t.
 29  99 van den Eijnden, Jony     WV Schijndel                  z.t.
 30  11 Boels, Dina               National Team Belgium         z.t.
 31  47 Kowalska, Agata           National Team Poland          z.t.
 32 132 Ebras, Elisabeth          Team Rygter                   z.t.
 33  44 Kunz, Hannah              National Team Germany         z.t.
 34  12 Kiekens, Cleo             National Team Belgium         z.t.
 35  42 Simon, Jette              National Team Germany         z.t.
 36 110 Jeüábková, Barbora        SWABO Dames CYCLINGTEAM       z.t.
 37  61 Lund, Victoria            National Team Denmark         z.t.
 38  23 Dezandez, Marie           National Team France          z.t.
 39 134 Aintila, Wilma            Team Rygter                   z.t.
 40 142 Nomden, Loes              TalentNed                     z.t.
 41  24 Rayer, Eglantine          National Team France          z.t.
 42 121 Reijnhout, Rosita         Restore Cycling Team          z.t.
 43  96 van der Meiden, Anna      WV Schijndel                  z.t.
 44 131 Anderson, Solbjørk        Team Rygter                   z.t.
 45  26 Lylyk, Kiara              National Team Canada          z.t.
 46   4 Sharp, Isabel             National Team England         z.t.
 47  88 Kopecky, Julia            NXTG U19 DT                   z.t.
 48 102 Maathuis, Nina            Talent Cycling                z.t.
 49 101 van Belle, Lisa           Talent Cycling                z.t.
 50  31 Bye, Camilla Rånes        National Team Norway         1:59:16     4:36
 51  53 Winter, Elisa             National Team Austria         z.t.
 52   6 Sundgren, Clara           National Team Sweden          z.t.
 53  48 Szczesna, Martyna         National Team Poland          z.t.
 54  27 Baker, Dylan              National Team Canada          z.t.
 55  28 Primeau, Penelope         National Team Canada          z.t.
 56  32 Braaten,Celine Madeleine  National Team Norway          z.t.
 57  19 Ruiz Perez, Laura         National Team Spain           z.t.
 58 141 van Velzen, Zoë           TalentNed                     z.t.
 59 120 Hoefmans, Pem             Watersley R&D Road Team       z.t.
 60  84 Hamer, Ines               Wielerzone Nederland          z.t.
 61  82 Threels, Yilla            Wielerzone Nederland          z.t.
 62   8 Israelsson, Felicia       National Team Sweden          z.t.
 63 100 Pronk, Maaike             WV Schijndel                  z.t.
 64  10 Kagevi, Stina             National Team Sweden         1:59:25     4:45
 65  21 Bego, Julie               National Team France          z.t.
 66 116 Blok, Mayke               Watersley R&D Road Team      1:59:28     4:48
Uit de wedstrijd:
     13 Linthoudt, Jade           National Team Belgium      Strijd gestaakt
     16 Bosch Ballus, Laia        National Team Spain        Strijd gestaakt
     17 Garcia Muñoz, Lucia       National Team Spain        Strijd gestaakt
     30 Huot, Mathilde            National Team Canada       Strijd gestaakt
     35 Røed, Dina Helene         National Team Norway       Strijd gestaakt
     52 Martini, Johanna          National Team Austria      Strijd gestaakt
     78 Moreno Ossowsky, Ainhoa   CAF TurnkeyEngineering     Strijd gestaakt
     85 van Duin, Judith          Wielerzone Nederland       Strijd gestaakt
     92 Greenwood, Chloe          Doltcini-Van Eyck Sport    Strijd gestaakt
     94 Huybrechts, Britt         Doltcini-Van Eyck Sport    Strijd gestaakt
     95 Bruneel, Anna             Doltcini-Van Eyck Sport    Strijd gestaakt
    119 Mertens, Denise           Watersley R&D Road Team    Strijd gestaakt
    122 Dullemond, Nienke         Restore Cycling Team       Strijd gestaakt
    136 Arink, Imme               Regioteam Oost-Team RDE    Strijd gestaakt
    138 Luijerink, Roos           Regioteam Oost-Team RDE    Strijd gestaakt
    144 Bijl, Anouk               TalentNed                  Strijd gestaakt

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 40.186 km/u

* Toegekende bonificaties:
  1e: 10s  2e: 6s  3e: 4s