EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouw
Uitslag 2e Etappe (Rit in lijn over 72,9 km)
2e etappe Nations Cup Junior Vrouw op 22 April 2023
EPZ Omloop van Borsele
Klas Deelnemer Ploeg Tijd Verschil
1 116 Bader, Silje TalentNed * 1:49:17
2 14 Vanderaerden, Anna Mixed Team Belgium * z.t.
3 59 Iaccarino, Virginia National Team Italy * z.t.
4 5 Ferguson, Cat Mixed Team England z.t.
5 9 Gery, Célia National Team France z.t.
6 78 Ciriaková, Terézia National Team Slovakie z.t.
7 4 molly Sharp, Isabel Mixed Team England z.t.
8 58 Piffer, Sara National Team Italy z.t.
9 81 Venturelli, Federica team valcar s.s.d arl z.t.
10 13 Moors, Fleur Mixed Team Belgium z.t.
11 139 Keesman, Masja TALENT Cycling z.t.
12 1 Jamieson, Ella Mixed Team England z.t.
13 117 Timmerman, Elise TalentNed z.t.
14 97 Huybrechts, Britt van Moer Logisitcs z.t.
15 10 Ryo, Titia National Team France z.t.
16 151 Spring, Ruby Black Magic Womens Cycli z.t.
17 123 Marasco, Margot AG Insurance - NXTG U19 z.t.
18 96 Hesters, Hélène van Moer Logisitcs z.t.
19 108 Ferre, Marine Auvergne-Rh“ne-Alpes z.t.
20 37 Märkl, Jule National Team Germany z.t.
21 112 Holmgren, Ava Doltcini Watersley R&D C z.t.
22 99 Boels, Dina van Moer Logisitcs z.t.
23 105 Gjertsen, Mia Team RYTGER powered by C z.t.
24 28 Ketelsen, Ida Krickau National Team Denmark z.t.
25 7 Bredard, Alice National Team France z.t.
26 115 Green, Muireann Doltcini Watersley R&D C z.t.
27 121 Knaven, Fee AG Insurance - NXTG U19 z.t.
28 43 Kepczynska, Oliwia National Team Poland z.t.
29 36 Kunz, Hannah National Team Germany z.t.
30 2 Ramsey, Holly Mixed Team England z.t.
31 101 van Sinaey, Xaydee Team RYTGER powered by C z.t.
32 60 Baima, Anita National Team Italy z.t.
33 40 Temmen, Sina National Team Germany z.t.
34 26 Sørensen,Astrid Marie Bj National Team Denmark z.t.
35 154 Barclay, Maia Black Magic Womens Cycli z.t.
36 42 Szczesna, Martyna National Team Poland z.t.
37 127 Langenbarg, Puck WV Schijndel z.t.
38 8 Chereau, Clémence National Team France z.t.
39 148 Mckibben, Matilda Awol z.t.
40 45 Grudzinska, Aleksandra National Team Poland z.t.
41 48 Stokkeland, Martha National Team Norway z.t.
42 119 Bijl, Anouk TalentNed z.t.
43 52 Wahlström, Ella National Team Sweden z.t.
44 33 Camire, Eloise National Team Canada z.t.
45 95 Wolff, Imogen Shibden Hope Tech Apex z.t.
46 102 emilie Greve, Alberte Team RYTGER powered by C z.t.
47 11 Expeels, Laerke Mixed Team Belgium z.t.
48 34 Huot, Mathilde National Team Canada z.t.
49 54 Soderqvist, Anna National Team Sweden z.t.
50 113 Nakken, Ina Doltcini Watersley R&D C z.t.
51 3 isobel Lloyd, Carys Mixed Team England z.t.
52 31 Volstad, Alexandra National Team Canada z.t.
53 38 Bräutigam, Messane National Team Germany z.t.
54 136 van Velzen, Zoë TALENT Cycling z.t.
55 44 Wasaty, Weronika National Team Poland z.t.
56 141 van Dorp, Anna Linde Team RDE z.t.
57 128 Souren, Nikki WV Schijndel z.t.
58 29 bianca Norrid-Mortensen, National Team Denmark z.t.
59 85 Brillante Romeo, Lucia team valcar s.s.d arl z.t.
60 107 Comte, Ema Auvergne-Rh“ne-Alpes z.t.
61 152 Watts, Kirsty Black Magic Womens Cycli z.t.
62 109 Guglielmini, Léa Auvergne-Rh“ne-Alpes z.t.
63 122 Vierstraete, Luca AG Insurance - NXTG U19 z.t.
64 129 Nomden, Loes WV Schijndel z.t.
65 94 hannah Glover, Lucy Shibden Hope Tech Apex z.t.
66 12 Heremans, Ella Mixed Team Belgium z.t.
67 51 Kagevi, Stina National Team Sweden z.t.
68 91 Wong, Esther Shibden Hope Tech Apex z.t.
69 46 Aasebø, Kamilla National Team Norway z.t.
70 15 Seynave, Ilken Mixed Team Belgium z.t.
71 124 De Schepper, Lore AG Insurance - NXTG U19 z.t.
72 6 Bego, Julie National Team France z.t.
73 88 haf Richards, Lowri Team Principal - Tofauti z.t.
74 110 Lavenu, Nina Auvergne-Rh“ne-Alpes z.t.
75 140 Boneschansker, Mirthe TALENT Cycling z.t.
76 90 Porton, Mari Team Principal - Tofauti z.t.
77 82 Siri, Irma team valcar s.s.d arl z.t.
78 133 van Tongeren, Jenna Restore Cycling Team z.t.
79 39 Rottmann,Judith Friederi National Team Germany z.t.
80 125 Van Wettere, Nanoi AG Insurance - NXTG U19 z.t.
81 160 Siegers, Emma Baloise WB Ladies. z.t.
82 126 van Heel, Lisa WV Schijndel z.t.
83 98 Dheedene, Michelle van Moer Logisitcs z.t.
84 134 Heeger, Roos Restore Cycling Team z.t.
85 87 emilie Benezet Minns,Luc Team Principal - Tofauti 1:49:25 0:08
86 56 Toniolli, Alice National Team Italy z.t.
87 41 Marek, Kinga National Team Poland z.t.
88 27 graversen Eckeroth, Mona National Team Denmark z.t.
89 35 Montrichard, Vanessa National Team Canada z.t.
90 100 Sas, Lenke van Moer Logisitcs z.t.
91 76 Ungerová, Sofia National Team Slovakie z.t.
92 155 Bryson-Boe, Lola Black Magic Womens Cycli z.t.
93 132 Freij, Evi Restore Cycling Team z.t.
94 138 Klok, Sveva TALENT Cycling 1:49:34 0:17
95 83 Pavesi, Marta team valcar s.s.d arl 1:49:36 0:19
96 57 La Bella, Eleonora National Team Italy z.t.
97 106 Cartier, Marion Auvergne-Rh“ne-Alpes 1:49:55 0:38
98 93 Mayes, Isabel Shibden Hope Tech Apex z.t.
99 16 Bosch Ballus, Laia National Team Spain z.t.
100 92 hope Whiteside, Freya Shibden Hope Tech Apex z.t.
101 130 Blok, Mayke WV Schijndel z.t.
102 146 Evans, Freya Awol 1:49:58 0:41
103 17 Racionero Zorrilla,Esmer National Team Spain z.t.
104 84 Cappelletti, Aurora team valcar s.s.d arl z.t.
105 145 Lenferink, Femke Team RDE 1:50:09 0:52
106 67 Pchelintseva, Yuliia National Team Ukraine 1:50:18 1:01
107 89 lottie Rutterford, Mia Team Principal - Tofauti 1:50:21 1:04
108 50 Garnvik, Frida Andrea National Team Norway 1:50:23 1:06
109 143 Holslag, Floor Team RDE 1:51:16 1:59
110 120 Lindhout, Julia TalentNed 1:51:56 2:39
111 157 Hardenne, Lola Baloise WB Ladies. 1:55:34 6:17
112 103 margrethe Hansen, Anna Team RYTGER powered by C z.t.
113 156 Goossens, Estée Baloise WB Ladies. z.t.
114 30 juul Balle, Line National Team Denmark 1:57:01 7:44
115 77 Rüoncová, Anna National Team Slovakie z.t.
116 20 Perez Jover, Claudia National Team Spain 1:57:03 7:46
117 53 Lindström, Tilde National Team Sweden z.t.
118 18 Grañana Sorli, Daniela National Team Spain z.t.
119 49 Mustad, Maren Cecilie National Team Norway z.t.
120 137 van Duin, Judith TALENT Cycling z.t.
121 47 Mauland, Tuva Aarø National Team Norway 1:57:05 7:48
122 159 Barette, Clémence Baloise WB Ladies. z.t.
123 19 Filgueiras Barcenilla,Ma National Team Spain 1:57:17 8:00
124 142 Heinsman, Benedicte Team RDE 1:57:33 8:16
125 69 Zvarych, Oksana National Team Ukraine 1:59:55 10:38
126 144 Besamusca, Laura Team RDE z.t.
127 114 Holmgren, Isabella Doltcini Watersley R&D C z.t.
128 68 Ponomarenko, Valeria National Team Ukraine z.t.
129 147 Harvey, Caitlin Awol 2:00:01 10:44
Uit de wedstrijd:
32 Thomas, Anabelle National Team Canada Strijd gestaakt
66 Nilova, Yuliia National Team Ukraine Strijd gestaakt
70 Frolova, Yelyzaveta National Team Ukraine Strijd gestaakt
79 Kuünírová, Natália National Team Slovakie Strijd gestaakt
86 Cebak, Amelia Team Principal - Tofauti Strijd gestaakt
111 Will, Keira Doltcini Watersley R&D C Strijd gestaakt
131 Antikainen, Heidi Restore Cycling Team Strijd gestaakt
135 Turpeinen, Viivi Restore Cycling Team Strijd gestaakt
149 kelsey Murphy, Niamh Awol Strijd gestaakt
153 Maddison, Ava Black Magic Womens Cycli Strijd gestaakt
158 Isidoro, Daniela Baloise WB Ladies. Strijd gestaakt
De gemiddelde snelheid van de winnaar is 40.024 km/u
* Toegekende bonificaties:
1e: 10s 2e: 6s 3e: 4s