EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouw
Uitslag 1e Etappe (Individuele tijdrit over 14,2 km)
1e Etappe Individuele Tijdrit op 21 April 2023
EPZ Omloop van Borsele Nayions Cup
Klas Naam Deelnr Ploeg T i j d Verschil Km/u
1 molly Sharp, Isabel 4 GBR 19:38.52 43.376
2 Venturelli, Federica 81 VAL 19:52.55 14.03 42.866
3 Ferguson, Cat 5 GBR 19:59.80 21.28 42.607
4 van Velzen, Zoë 136 TCY 20:01.83 23.31 42.535
5 Vierstraete, Luca 122 NXT 20:03.07 24.55 42.491
6 Knaven, Fee 121 NXT 20:04.27 25.75 42.449
7 Kunz, Hannah 36 GER 20:08.59 30.07 42.297
8 Jamieson, Ella 1 GBR 20:13.70 35.18 42.119
9 Holmgren, Ava 112 WRD 20:18.83 40.31 41.942
10 isobel Lloyd, Carys 3 GBR 20:20.70 42.18 41.878
11 hannah Glover, Lucy 94 SHT 20:23.44 44.92 41.784
12 van Sinaey, Xaydee 101 RYT 20:24.31 45.79 41.754
12 Toniolli, Alice 56 ITA z.t.
14 Gery, Célia 9 FRA 20:27.66 49.14 41.640
15 Gjertsen, Mia 105 RYT 20:28.23 49.71 41.621
16 Will, Keira 111 WRD 20:36.38 57.86 41.347
17 Boels, Dina 99 VML 20:37.05 58.53 41.324
18 Holmgren, Isabella 114 WRD 20:37.63 59.11 41.305
19 Iaccarino, Virginia 59 ITA 20:38.14 59.62 41.288
20 emilie Greve, Alberte 102 RYT 20:39.11 1:00.59 41.255
21 Kagevi, Stina 51 SWE 20:39.45 1:00.93 41.244
22 emilie Benezet Minns,Luc 87 PTA 20:39.95 1:01.43 41.227
23 bianca Norrid-Mortensen, 29 DEN 20:42.68 1:04.16 41.137
24 Comte, Ema 107 ARA 20:42.89 1:04.37 41.130
25 Bego, Julie 6 FRA 20:44.23 1:05.71 41.086
26 Szczesna, Martyna 42 POL 20:45.41 1:06.89 41.047
27 Keesman, Masja 139 TCY 20:46.05 1:07.53 41.026
28 Bräutigam, Messane 38 GER 20:46.80 1:08.28 41.001
29 Bredard, Alice 7 FRA 20:49.20 1:10.68 40.922
30 Ferre, Marine 108 ARA 20:49.22 1:10.70 40.922
31 Ramsey, Holly 2 GBR 20:53.05 1:14.53 40.796
32 Soderqvist, Anna 54 SWE 20:53.52 1:15.00 40.781
33 Vanderaerden, Anna 14 BEL 20:55.85 1:17.33 40.705
34 Nomden, Loes 129 WSC 20:58.24 1:19.72 40.628
35 Heremans, Ella 12 BEL 20:58.45 1:19.93 40.621
36 Porton, Mari 90 PTA 21:00.34 1:21.82 40.560
37 Souren, Nikki 128 WSC 21:00.42 1:21.90 40.558
38 Wahlström, Ella 52 SWE 21:01.07 1:22.55 40.537
39 La Bella, Eleonora 57 ITA 21:01.58 1:23.06 40.521
40 Märkl, Jule 37 GER 21:01.65 1:23.13 40.518
41 Siri, Irma 82 VAL 21:01.81 1:23.29 40.513
42 Lindhout, Julia 120 TND 21:02.01 1:23.49 40.507
43 Nakken, Ina 113 WRD 21:03.26 1:24.74 40.467
44 Wolff, Imogen 95 SHT 21:03.58 1:25.06 40.456
45 Aasebø, Kamilla 46 NOR 21:04.92 1:26.40 40.414
46 van Tongeren, Jenna 133 RCT 21:06.72 1:28.20 40.356
47 Lavenu, Nina 110 ARA 21:09.55 1:31.03 40.266
48 Marasco, Margot 123 NXT 21:10.12 1:31.60 40.248
49 Grudzinska, Aleksandra 45 POL 21:10.99 1:32.47 40.221
50 Bader, Silje 116 TND 21:12.10 1:33.58 40.186
51 juul Balle, Line 30 DEN 21:12.87 1:34.35 40.161
52 Dheedene, Michelle 98 VML 21:13.31 1:34.79 40.147
53 Mckibben, Matilda 148 AWO 21:14.98 1:36.46 40.095
54 Cappelletti, Aurora 84 VAL 21:15.20 1:36.68 40.088
55 De Schepper, Lore 124 NXT 21:15.55 1:37.03 40.077
56 Maddison, Ava 153 NZL 21:15.78 1:37.26 40.070
57 Wasaty, Weronika 44 POL 21:16.28 1:37.76 40.054
58 Klok, Sveva 138 TCY 21:16.53 1:38.01 40.046
59 Antikainen, Heidi 131 RCT 21:20.64 1:42.12 39.918
60 Temmen, Sina 40 GER 21:22.17 1:43.65 39.870
61 Thomas, Anabelle 32 CAN 21:22.61 1:44.09 39.856
62 kelsey Murphy, Niamh 149 AWO 21:23.31 1:44.79 39.834
63 Chereau, Clémence 8 FRA 21:23.37 1:44.85 39.833
64 Expeels, Laerke 11 BEL 21:24.17 1:45.65 39.808
65 Langenbarg, Puck 127 WSC 21:24.21 1:45.69 39.807
66 Baima, Anita 60 ITA 21:24.35 1:45.83 39.802
67 Pavesi, Marta 83 VAL 21:24.94 1:46.42 39.784
68 Montrichard, Vanessa 35 CAN 21:26.12 1:47.60 39.747
69 haf Richards, Lowri 88 PTA 21:27.71 1:49.19 39.698
70 Siegers, Emma 160 BWL 21:28.99 1:50.47 39.659
71 Ryo, Titia 10 FRA 21:30.36 1:51.84 39.617
72 Mayes, Isabel 93 SHT 21:30.48 1:51.96 39.613
73 Heeger, Roos 134 RCT 21:30.60 1:52.08 39.609
74 Sørensen,Astrid Marie Bj 26 DEN 21:31.88 1:53.36 39.570
75 Guglielmini, Léa 109 ARA 21:32.04 1:53.52 39.565
76 Moors, Fleur 13 BEL 21:32.21 1:53.69 39.560
77 Spring, Ruby 151 NZL 21:34.95 1:56.43 39.476
78 Timmerman, Elise 117 TND 21:37.25 1:58.73 39.406
79 van Dorp, Anna Linde 141 RDE 21:37.91 1:59.39 39.386
80 Wong, Esther 91 SHT 21:38.25 1:59.73 39.376
81 Heinsman, Benedicte 142 RDE 21:39.24 2:00.72 39.346
82 Bijl, Anouk 119 TND 21:39.67 2:01.15 39.333
83 Boneschansker, Mirthe 140 TCY 21:44.61 2:06.09 39.184
84 van Heel, Lisa 126 WSC 21:47.57 2:09.05 39.095
85 Hesters, Hélène 96 VML 21:47.92 2:09.40 39.085
86 Cebak, Amelia 86 PTA 21:51.86 2:13.34 38.968
87 lottie Rutterford, Mia 89 PTA 21:53.47 2:14.95 38.920
88 Barclay, Maia 154 NZL 21:59.96 2:21.44 38.728
89 Van Wettere, Nanoi 125 NXT 22:00.50 2:21.98 38.713
90 Camire, Eloise 33 CAN 22:01.60 2:23.08 38.680
91 Piffer, Sara 58 ITA 22:03.59 2:25.07 38.622
92 Blok, Mayke 130 WSC 22:03.72 2:25.20 38.618
93 Kepczynska, Oliwia 43 POL 22:04.35 2:25.83 38.600
94 Huybrechts, Britt 97 VML 22:06.06 2:27.54 38.550
95 Ungerová, Sofia 76 SVK 22:06.90 2:28.38 38.526
96 Ketelsen, Ida Krickau 28 DEN 22:07.85 2:29.33 38.498
97 Huot, Mathilde 34 CAN 22:08.33 2:29.81 38.484
98 Bryson-Boe, Lola 155 NZL 22:10.24 2:31.72 38.429
99 Mustad, Maren Cecilie 49 NOR 22:10.42 2:31.90 38.424
100 Stokkeland, Martha 48 NOR 22:10.86 2:32.34 38.411
101 Green, Muireann 115 WRD 22:11.36 2:32.84 38.397
102 Marek, Kinga 41 POL 22:14.39 2:35.87 38.310
103 Bosch Ballus, Laia 16 ESP 22:15.25 2:36.73 38.285
104 Mauland, Tuva Aarø 47 NOR 22:25.12 2:46.60 38.004
105 Cartier, Marion 106 ARA 22:27.06 2:48.54 37.949
106 Kuünírová, Natália 79 SVK 22:28.10 2:49.58 37.920
107 Volstad, Alexandra 31 CAN 22:32.65 2:54.13 37.792
108 Garnvik, Frida Andrea 50 NOR 22:32.97 2:54.45 37.784
109 Rüoncová, Anna 77 SVK 22:33.76 2:55.24 37.761
110 Evans, Freya 146 AWO 22:38.35 2:59.83 37.634
111 Freij, Evi 132 RCT 22:40.38 3:01.86 37.578
112 Barette, Clémence 159 BWL 22:40.85 3:02.33 37.565
113 Watts, Kirsty 152 NZL 22:41.45 3:02.93 37.548
114 hope Whiteside, Freya 92 SHT 22:45.21 3:06.69 37.445
115 Ciriaková, Terézia 78 SVK 22:45.67 3:07.15 37.432
116 Holslag, Floor 143 RDE 22:47.29 3:08.77 37.388
117 Racionero Zorrilla,Esmer 17 ESP 22:49.59 3:11.07 37.325
118 Sas, Lenke 100 VML 22:51.05 3:12.53 37.285
119 Harvey, Caitlin 147 AWO 22:53.00 3:14.48 37.232
120 van Duin, Judith 137 TCY 22:55.02 3:16.50 37.178
121 Brillante Romeo, Lucia 85 VAL 22:56.28 3:17.76 37.144
122 Filgueiras Barcenilla,Ma 19 ESP 22:58.26 3:19.74 37.090
123 Rottmann,Judith Friederi 39 GER 23:00.17 3:21.65 37.039
124 graversen Eckeroth, Mona 27 DEN 23:01.36 3:22.84 37.007
125 Frolova, Yelyzaveta 70 UKR 23:02.52 3:24.00 36.976
126 Perez Jover, Claudia 20 ESP 23:05.00 3:26.48 36.910
127 Seynave, Ilken 15 BEL 23:10.62 3:32.10 36.761
128 Lenferink, Femke 145 RDE 23:18.62 3:40.10 36.550
128 Besamusca, Laura 144 RDE z.t.
130 Pchelintseva, Yuliia 67 UKR 23:22.37 3:43.85 36.453
131 Hardenne, Lola 157 BWL 23:23.10 3:44.58 36.434
132 Lindström, Tilde 53 SWE 23:24.31 3:45.79 36.402
133 Goossens, Estée 156 BWL 23:27.23 3:48.71 36.327
134 margrethe Hansen, Anna 103 RYT 23:32.35 3:53.83 36.195
135 Grañana Sorli, Daniela 18 ESP 23:44.70 4:06.18 35.881
136 Ponomarenko, Valeria 68 UKR 23:49.61 4:11.09 35.758
137 Turpeinen, Viivi 135 RCT 24:03.85 4:25.33 35.405
138 Zvarych, Oksana 69 UKR 24:04.25 4:25.73 35.396
139 Nilova, Yuliia 66 UKR 25:58.34 6:19.82 32.804
140 Isidoro, Daniela 158 BWL 25:58.60 6:20.08 32.799