37e EPZ Omloop v Borsele Junior Men

                       Uitslag Rit in lijn over 139,7 km

                  's Heerenhoek-'s Heerenhoek op 24 April 2022

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   2 breiner Pedersen, Henrik  NPV Carl Ras Roskilde JR     3:08:38
  2  36 Koning, Stef              Wielerzone Nederland         3:08:41     0:03
  3 146 Bangert, Nick             Team Wipotec                 3:09:11     0:33
  4  38 van Dorp, Vincent         Wielerzone Nederland         3:09:19     0:41
  5  98 Slaets, Yorick            Avia Rudyco Cycling Team      z.t.
  6 131 Granberg, Sander          Combi ZVL/Maasland/Domme      z.t.
  7  62 Vergouw, Julian           WPGA                          z.t.
  8  10 albert Walker, Zachary    Backstedt Bike Performan     3:09:22     0:44
  9   7 Dodd, Mattie              Backstedt Bike Performan     3:09:23     0:45
 10   5 sand Thomsen, Malthe      NPV Carl Ras Roskilde JR     3:10:14     1:36
 11  43 Huitema, Jasper           Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 12  79 Nagengast, Juul           Watersley R & D               z.t.
 13  80 van der Werff, Thom       Watersley R & D               z.t.
 14  96 De Buysser, Quinten       Avia Rudyco Cycling Team      z.t.
 15  22 Smets, Jochen             Heist Cycling Team            z.t.
 16  65 Boonstra, Jelle           WPGA                          z.t.
 17  29 Swart, Hidde              JEGG - DJR Acadamy            z.t.
 18  70 Baldacci, Brandon         Zappi Junior Team             z.t.
 19   4 Storm, Theodor            NPV Carl Ras Roskilde JR      z.t.
 20  93 Baart, Thomas             VAN MOER LOGISTICS CT         z.t.
 21  45 van den Bosch, Ingmar     Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 22  48 van de Ven, Jarne         Westland Wil Vooruit          z.t.
 23 112 Desimpelaere, Arne        EFC - L&R - AGS               z.t.
 24  76 de Hart, Justin           Watersley R & D               z.t.
 25  37 Hamminga, Maarten         Wielerzone Nederland          z.t.
 26  77 Hayma, Karst              Watersley R & D               z.t.
 27 142 Abudraham, Jonatan        Israel national team          z.t.
 28  28 Prins, Jari               JEGG - DJR Acadamy            z.t.
 29  39 van Marion, Brain         Wielerzone Nederland          z.t.
 30 122 van Zuidam, Bas           Combi Middelkamp-Bergkli      z.t.
 31 150 Beck, Jonas               Team Wipotec                  z.t.
 32  41 Brand, Nick               Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 33  57 Bonilla Techera,Pablo Sa  Start JR Team by Java         z.t.
 34  60 Perez Alvarez, Ciro       Start JR Team by Java         z.t.
 35  72 van Herwaarden, Thom      WV Schijndel                  z.t.
 36  33 Otte, Gus                 Merida Adelaar DT             z.t.
 37  34 Kranenburg, Joris         Merida Adelaar DT             z.t.
 38  68 Koerdt, Bjoern            Zappi Junior Team             z.t.
 39  91 Debucke, Senne            VAN MOER LOGISTICS CT         z.t.
 40 111 Evertsen-Hegreberg,Simen  EFC - L&R - AGS               z.t.
 41  42 Bouma, Jelle              Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 42  97 Feys, Milan               Avia Rudyco Cycling Team      z.t.
 43 101 van Zanden, Otto          Streetjump-Abloc              z.t.
 44   1 Egholm, Kristian          NPV Carl Ras Roskilde JR      z.t.
 45 143 Tahar, Guy                Israel national team          z.t.
 46   6 Buck Jones, Huw           Backstedt Bike Performan      z.t.
 47 114 Vromant, Robin            EFC - L&R - AGS              3:10:18     1:40
 48  26 Brethouwer, Yorick        JEGG - DJR Acadamy           3:10:25     1:47
 49  78 Mouton, RaphaŽl           Watersley R & D              3:12:43     4:05
 50  32 Willemsen, Justus         Merida Adelaar DT             z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 44.435 km/u